Herb bip logo

W tym roku zwyczajowo zrealizowaliśmy wiele ambitnych przedsięwzięć w ramach tradycyjnych obchodów Tygodnia Patrona. Nigdy wcześniej nie musieliśmy działać w tak nietypowych okolicznościach, w warunkach pandemii, ale poradziliśmy sobie doskonale – wszystko to dzięki ogromnemu zaangażowaniu uczniów oraz nauczycieli.

Tegoroczne obchody Tygodnia Patrona miały miejsce od 8 do 11 grudnia. W tym czasie w naszej szkole, każdego dnia, miały miejsce ciekawe inicjatywy, które były na bieżąco relacjonowane na stronie internetowej szkoły oraz na naszym fanpage`u na Facebooku. Konkursy, prezentacje, lekcje pokazowe – to tylko część z wielu inicjatyw zrealizowanych w ramach tegorocznych obchodów. Śmiało możemy stwierdzić, że dołożyliśmy wszelkich starań, aby w sposób ciekawy i przystępny przedstawić naszym uczniom oraz wszystkim zainteresowanym postać niezwykłej kobiety, która od wielu lat inspiruje nas do stałego rozwoju.

Tegoroczna edycja Tygodnia Patrona zapisze się na kartach historii szkoły w sposób szczególny ze względu na to, że okoliczności zmusiły nas do przeniesienia wielu aktywności do sfery online. Mamy nadzieję, że w kolejnych latach będziemy wspominać z uśmiechami na twarzach tę edycję, realizując ciekawe inicjatywy w ramach obchodów w formie sprzed pandemii, z udziałem wielu uczniów, nauczycieli oraz zaproszonych gości.

............................................................................................................................

W ramach obchodów Tygodnia Patrona 11 grudnia 2020 roku odbył się Konkurs Wiedzy o Marii Skłodowskiej- Curie  dla klas IV-VII.  Został on zorganizowany i przeprowadzony na platformie Quizizz  przez nauczycielki: matematyki panią Kazimierę Bilaus oraz geografii panią Emilię Sadecką. Biorący udział wykazali się niesamowitą wiedzą nt. biografii patronki i jej dokonań.
Najlepszymi  w swoich klasach okazali się:

• Emilka Bronowicka, klasa IV a (95%),
  • Amelia Karczewska, klasa IV b (95%),
  • Eliza Romanowska, klasa IV b (95%),
  • Aleksandra Wasylik, klasa VI (70%),
  • Maja Sypko, klasa VII a (95%),
  • Dominik Kostek, klasa VII b (85%).

Jesteśmy na facebooku

Jak do nas trafić